ورود

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

تمهید ویژه تلویزیون برای تماشای بازی‌های آسیایی توسط ناشنوایان

جواد خیابانی اعلام کرد

تمهید ویژه تلویزیون برای تماشای بازی‌های آسیایی توسط ناشنوایان

تمهید ویژه تلویزیون برای تماشای بازی‌های آسیایی توسط ناشنوایانجواد خیابانی که اجرای ویژه‌برنامه بازی‌های آسیایی را عهده‌دار است، اعلام کرد که با استفاده از رابط ناشنوایان این بازی‌ها برای ناشنوایان قابل تماشا می‌شود.

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، از روز شنبه و پیش از برگزاری این مسابقات، برنامه «مجله ورزش آسیا» به تهیه‌کنندگی و اجرای جواد خیابانی به روی آنتن شبکه ورزش می‌رود.

 

جواد خیابانی در مورد این برنامه گفت: «مجله ورزش آسیا» از شنبه - پانزدهم شهریور ماه - از ساعت 22 هر شب به مدت 100 دقیقه و در 31 قسمت، میهمان بینندگان شبکه ورزش است.

وی ادامه داد: مرور تاریخچه بازی‌های آسیایی، معرفی ستاره‌های ورزشی آسیا به همراه پخش گزارش از اردوی آمادگی تیم های اعزامی کشورمان به این رقابت‌ها از جمله مهم ترین بخش‌های این مجله است.

خیابانی استفاده از رابط ناشنوا را یکی از مهم‌ترین بخش‌های این برنامه دانست و گفت: برای استفاده ناشنوایان گرامی از این برنامه، یکی از رابطان اخبار ناشنوایان نیز در برنامه حضور دارد تا اخبار و اتفاقات برنامه را به اطلاع این عزیزان برساند.

تهیه‌کننده مجله ورزش آسیا با اشاره هدف برنامه عنوان کرد: این مجله با هدف آشنایی مخاطبان با افتخارات ورزشکاران رشته های مختلف و شناسایی ظرفیت های ورزشی و همچنین مقایسه عملکرد مدال آوران سال های گذشته با ورزشکاران اعزامی به روی آنتن خواهد رفت.

خیابانی با اشاره به تهیه گزارش از خانواده‌های ورزشکاران تصریح کرد: به منظور تقویت روحیه ورزشکاران گزارش‌هایی از خانواده‌های آنان تهیه و در حین برنامه به پخش آنها می پردازیم تا علاوه بر بهبود وضعیت روحی ورزشکاران، با نظرات خانواده آنان نیز در خصوص موارد گوناگون آشنا شویم.

وی از حضور کیومرث هاشمی در اولین برنامه مجله ورزش آسیا خبر داد و افزود: مهندس کیومرث هاشمی، رییس کمیته ملی المپیک مهمان اولین برنامه مجله ورزش آسیا است و درخصوص آخرین اخبار و نحوه اعزام تیم های ملی به کره جنوبی توضیح می دهد.

تهیه کننده و مجری مجله ورزش آسیا تاکید کرد: یکی از بخش های این مجله مرور اخبار و حواشی جالب بازی های آسیایی است که اجرای این قسمت برعهده پورابراهیمی خواهد بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همزمان با آغاز بازهای آسیایی از 28 شهریور ماه علاوه بر دعوت از کارشناسان مختلف ورزشی برای تحلیل مسابقات، گلچینی از برترین تصاویر این مسابقات در کنار گزارش های مردمی که از سطح شهر تهیه شده، پخش می شود.

هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی کره جنوبی از 28 شهریور ماه افتتاح می‌شود و کاروان اعزامی ایران با 282 ورزشکار در این رقابت‌ها حاضر خواهد شد.

منبع خبر: خبرگزاری دانشجویان ایران "ایسنا"

 

شما اینجا هستید: خانه اخبار خبرگزاری ها تمهید ویژه تلویزیون برای تماشای بازی‌های آسیایی توسط ناشنوایان

ارتباط با ما

تهران - شهرک غرب (میدان صنعت) - بلوار پاکنژاد - بلوار دریا - روبروی پارک دلاوران - نبش خیابان موج - پلاک 11

تلفن : 88561222-021

نمابر: 88561221-021 

کد پستی: 1466976811

صندوق پستی:  1339-14665

رایانامه: info.incd [at] gmail.com

 

امور فرهنگی و اجتماعی

شنبه ها : کلاس آموزشی 

یکشنبه ها

بانوان:ساعت 11 الی 17

کلاس آموزشی

سه شنبه ها : کلاس آموزشی

 چهارشنبه ها 

پیشکسوتان: 9:00 -14:30

جوانان : 15:30 - 19:30

متاهلین : 19:30 - 22:30

پنجشنبه ها : تعطیل

 

 

 

ساعات کار اداری

شنبه تا چهار شنبه از ساعت 9:00 الی 17:00 

ثبت نام ، تمدید و تحویل کارت حق عضویت