ورود

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

ارائه 105 اثر در جشنواره زمستانه کانون ناشنوایان ایران

b_250_200_16777215_00_images_1393_jashnvarezemestaneh93.jpg.jpg

ارائه 105 اثر در جشنواره زمستانه کانون ناشنوایان ایران

در نخستین «جشنواره زمستانه کانون ناشنوایان ایران» که در قالب 5 بخش از 6 اسفندماه برگزار می‌شود، 105 اثر از سوی هنرمندان ناشنوا ارائه خواهد شد.

 حامد نصرآبادیان دبیر نخستین جشنواره زمستانه کانون ناشنوایان ایران درباره این جشنواره گفت: نخستین جشن هنر زمستانی کانون ناشنوایان ایران به منظور بهتر دیده شدن فعالیت هنرمندان ناشنوای تهران 6 تا 9 اسفند ماه سال جاری با عنوان «جشنواره زمستانی» در 5 بخش نمایش، عکاسی، نقاشی، گرافیک و سرود برگزار می شود.

 وی اظهار کرد: در این جشنواره 41 اثر در بخش گرافیک، 21 اثر در بخش نقاشی، 20 اثر در بخش عکاسی ارائه می شود و 6 گروه نمایشی و 5 گروه سرود حضور خواهند داشت و 12 اثر در بخش جنبی هنرهای کاربردی و دستی به نمایش در می آید.

وی بیان کرد: به دلایل نداشتن حمایت مالی مطلوب از سوی برخی از سازمان ها برخلاف وعده ای که داده بودند، تمامی داوران بخش های این جشنواره به شکل افتخاری همکاری خواهند داشت و در این میان ما از مدیریت فرهنگسرای ابن سینا که سالن آمفی تئاتر را برای برگزاری مراسم اختتامیه در اختیار ما گذاشته است تشکر می کنیم.

دبیر نخستین جشنواره زمستانه کانون ناشنوایان ایران همچنین عنوان کرد: در روز نخست این جشنواره کارگاه آموزشی پنج گانه در سالن اجتماعات کانون ناشنوایان ایران برگزار می شود و همزمان با آن نمایشگاه عکس، نقاشی، گرافیک نیز افتتاح خواهد شد و روز پنجشنبه 7 اسفند ماه نیز کارها به صورت رقابتی داوری می شوند. در روز جمعه 8 اسفند ماه بخش نمایش و سرود در ساعات 15 تا 20 برگزار می شود.

نصرآبادیان اضافه کرد: همچنین روز شنبه 9 اسفند ماه مراسم اختتامیه در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای ابن سینا برپا می شود. آثار هنرمندان در بخش آثار هنری کاربردی و دستی مثل معرق کاری به صورت نمایشگاهی برای بازدید عموم در سالن کانون ناشنوایان به نمایش در می آید.

وی در معرفی داوران جشنواره نیز اعلام کرد: قضاوت هر بخش را 3 داور برعهده خواهد داشت که در این میان یک نفر از هنرمندان ناشنوا خواهد بود. در بخش نمایش محمد عظیمی هنرمند ناشنوا، مسعود موسوی و حامد نصرآبادیان، در بخش گرافیک مونا فروتن هنرمند ناشنوا، مسعود مجاوری آگاه و ماکتا قاسم لو، در بخش نقاشی مهسا خان احمدی هنرمند ناشنوا، سهیلا حقیقت و مریم سیف اللهی، در بخش عکاسی مهسا باقی هنرمند ناشنوا، فهیمه حسینی و فرزانه صالح پور ارزیابی آثار را برعهده خواهند داشت.

وی تاکید کرد: تنها بخشی که 3 داور ناشنوا خواهد داشت بخش سرود جشنواره است که به زبان اشاره اجرا می شود. داوری این بخش با مرضیه آقاخانی، محسن موسوی و زهرا غلامی خواهد بود.

دبیر نخستین «جشنواره زمستانه کانون ناشنوایان ایران» در پایان بیان کرد: در هر بخش 3 جایزه اول تا سوم به هنرمندان اعطا می شود و تنها در بخش سرود یک گروه به عنوان گروه منتخب معرفی می شود .

لینکبرنامه جشنواره زمستانه در کانون ناشنوایان ایران

لینکنخستین جشنواره زمستانه در کانون ناشنوایان ایران

 

شما اینجا هستید: خانه اخبار اخبار کانون ارائه 105 اثر در جشنواره زمستانه کانون ناشنوایان ایران

ارتباط با ما

تهران - شهرک غرب (میدان صنعت) - بلوار پاکنژاد - بلوار دریا - روبروی پارک دلاوران - نبش خیابان موج - پلاک 11

تلفن : 88561222-021

نمابر: 88561221-021 

کد پستی: 1466976811

صندوق پستی:  1339-14665

رایانامه: info.incd [at] gmail.com

 

امور فرهنگی و اجتماعی

شنبه ها : کلاس آموزشی 

یکشنبه ها

بانوان:ساعت 11 الی 17

کلاس آموزشی

سه شنبه ها : کلاس آموزشی

 چهارشنبه ها 

پیشکسوتان: 9:00 -14:30

جوانان : 15:30 - 19:30

متاهلین : 19:30 - 22:30

پنجشنبه ها : تعطیل

 

 

 

ساعات کار اداری

شنبه تا چهار شنبه از ساعت 9:00 الی 17:00 

ثبت نام ، تمدید و تحویل کارت حق عضویت